O nás

KE STAŽENÍ - DOTAZNÍKY, INFORMACETHS CZ s.r.o. je poradenská společnost, poskytující komplexní služby v oblasti ekonomického poradenství a řízení lidských zdrojů.

V oblasti ekonomického poradenství se zaměřujeme především na systémové snižování nákladů, zvyšování efektivnosti, výkonnosti, konkurenceschopnosti a ziskovosti podniku, s důrazem na udržitelný rozvoj růstu.

Pomáháme zákazníkům v řešení situací spojených s personálním obsazováním a rozvojem lidských zdrojů či momentální potřebou pracovních sil. Poskytujeme pracovněprávní poradenství a pomáháme klientům posilovat firemní kulturu.

Naším krédem je profesionální a etický přístup a cílem je maximální spokojenost našich zákazníků.

Smyslem naší činnosti je pomáhat klientům optimalizovat a dále efektivně rozvíjet ekonomické, výrobní i lidské zdroje společnosti.

 

 

V SOUČASNÉ DOBĚ MÁ THS CZ ČTYŘI SEKCE:

Agentura práce

Mezi základní poskytované služby patří zprostředkování zaměstnání, dočasné přidělení zaměstnanců, personální poradenství a pracovní diagnostika, personální audit a optimalizace výrobních procesů.

Vzdělávání

Společnost se zaměřuje především do oblasti tzv. měkkých dovedností, komunikace, obchodních, marketingových a ekonomických znalostí a dovedností.

Podnikové poradenství

Zaměřené především na systémové snižování nákladů, zvyšování efektivnosti, výkonnosti, konkurenceschopnosti a ziskovosti podniku s důrazem na udržitelný rozvoj firmy.

Dotační poradenství a podpora sociálního podnikání

Podpora především organizacím ze sociálního sektoru formou poradenství a mentoringu. 

 KE STAŽENÍ


PRO UCHAZEČE O PRÁCI

registrační dotazník uchazeče o brigádu

registrační dotazník uchazeče o zaměstnání


 

PRO ZAMĚSTNANCE THS CZ

žádost o zasílání mzdy na účet

čestné prohlášení - zdravotní pojištění

oznámení o změně zdravotní pojišťovny

žádost o změnu v podepsaném daňovém prohlášení