TESTER SW APLIKACÍ

Pro našeho významného klienta, technologickou společnost poskytující služby v oblasti ICT, hledáme kandidáty/ky na pozici TESTER SW APLIKACÍ.

Náplň práce:

  • testování nových verzí softwarových aplikací dle připravených testovacích skriptů
  • evidence nalezených nesrovnalostí včetně podrobného popisu dané situace
  • příprava testovacích scénářů a skriptů
  • komunikace s koordinátorem testů
  • spolupráce s programátory
  • support testovaných aplikací po nasazení

 Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • analytické schopnosti, pečlivost, důslednost
  • zájem o testování a IT technologie
  • základní orientace v Microsoft technologiích
  • znalost ČJ/SJ na úrovni rodilého mluvčího
  • výhodou znalost Jira, TestLink, OTRS, metodiky SCRUM

Nabízíme:

  • práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • školení na nové technologie
  • finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
  • práci v příjemném týmu a moderním prostředí
  • firemní zaměstnanecké benefity (3 dny sick days; Cafeterie společnosti; stravenky v hodnotě 100 Kč; vitamínový program; 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok; podpora vzdělání a výuka angličtiny, aj.)

Místo výkonu práce: Praha 9

Nástup možný ihned, nebo podle dohody.

V případě zájmu pošlete prosím své CV v ČJ a průvodní dopis na altner@thservice.cz.

Odpovědí na tento inzerát předáváte dobrovolně své osobní údaje, dle platného znění zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, k registraci firmě THS CZ s.r.o., která je oprávněna tyto údaje použít ve Váš prospěch při vyhledávání zaměstnání po dobu jednoho roku.