PICKER / -KA (možno i páry) - až 181 Kč/hod.

Do klidného, čistého a moderního provozu v Praze - Jirny přijmeme ženy i muže na pozici picker/-ka (vhodné i pro páry).

Náplň práce

  • Vychystávání nebo naskladňování zboží (max. váha 10 kg)
  • Práce se čtečkou

Nabízíme

  • Až 181 Kč/hod.
  • Kvalitní zaškolení
  • Obnovení nebo získání průkazu na manipulační tecniku
  • 2.000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Moderní vozový park i vybavení
  • Dotované obědy za 20 Kč
  • Stravenky v hodnotě 40 Kč (dva plné obědy zdarma)
  • Nonstop kantýna
  • Pravidelné zálohy
  • Možnost pracovního postupu v rámci firmy
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou
  • Možnost ubytování

Požadujeme

  • Věk min. 18 let
  • Platný občanský průkaz
  • Ochotu pracovat v 3-směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav

Nástup: dle dohody

Místo práce: Praha 9

V případě zájmu o nabízenou pozici si prosím domluvte termín osobní schůzky

Kontakt:
brigada@thservice.cz
606 036 770, 777 146 751

THS CZ s.r.o.
Thámova 20
186 00  Praha 8